2329 produkter

Find det, du søger AI
Denne funktion er stadig under udvikling. Ligesom mennesker laver vores digitale assistent nogle gange fejl. I tvivl? Vores kundeserviceteam hjælper dig gerne.
  • Få tilbage Trixie Veggie Safari

    TRIXIE Trixie Veggie Safari

    Torsdag leveret - 4 tilbage på lager

    Trixie Veggie Safari 28 gr 100 stk Trixie Veggie Safari (28 g, 100 stk.) er en vegetarisk tyggegummi til hunde, ideel til tandpleje og lindring af kedsomhed. Tygning er et vigtigt behov for hunde: det plejer deres tænder, afslapper dem og forhindrer kedsomhed. Disse tyggegummier er også glutenfri og vegetariske, og deres hårde tekstur hjælper med at pleje tænderne ved at gnide mod dem og fjerne plak og snavs. - Tyggesnack til hunden - Vegetarisk, uden kød - Hjælper med at pleje tænderne - Modvirker kedsomhed - Glutenfri Indhold: 100 stk. Vægt: 28 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 4 tilbage på lager

    633,00 kr

  • Trixie Zalmhuid Gedroogd

    TRIXIE Trixie Tørret Lakseskind

    Torsdag leveret - 6 tilbage på lager

    Trixie Tørret Lakseskind 150 gr Trixie Dried Salmon Skin 150g er et tilskudsfoder til hunde. Det består af ruller af 100% tørret lakseskind. Ideel som snack og meget sund! Lakseskind er en sund godbid til hunde, ideel som belønning. Dette lakseskind er lavet i ruller for mere tyggeglæde. - Lækkert tørret lakseskind fra Trixie - Udført i ruller - I taske - Ideel som snack eller belønning Sammensætning: 100% tørret lakseskind Analytiske bestanddele: protein 70%, fedt 12%, fugt 10% Råd: Opbevares tørt og køligt. Indhold: 150 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 6 tilbage på lager

    69,00 kr

  • Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Udsolgt

    mit Süßkartoffel, Gemüse und Obst vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 100 g Zusammensetzung: Süßkartoffel (60 %), Mais (18 %), Glycerin, Banane (3 %), Karotten (3 %) / lila Kartoffel (3 %), Hafer (3 %) / Seealgen (3 %), Spinat (3 %), Sojaprotein, Hefen | getreidefrei | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 18.0% Protein 6.0% Rohasche 2.0% Rohfaser 2.0%

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    19,00 kr 190,00 kr/kg

  • Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Udsolgt

    glutenfrei vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 120 g Zusammensetzung: Kartoffel (35 %), Karotten (25 %), Erbsen (15 %), Süßkartoffel (15 %), Glycerin, Mineralstoffe, Rosmarin | glutenfreie Rezeptur | vegan | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Analytischer Bestandteil:  Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 9.0% Rohasche 3.0% Rohfaser 1.5%

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    19,00 kr 158,33 kr/kg

  • Trixie Weihnachtsbox Hund

    Trixie Trixie Weihnachtsbox Hund

    Udsolgt

    Das ideale Weihnachtsgeschenk für alle Hunde! Machen Sie auch Ihrem Vierbeiner an Weihnachten eine Freude! Mit dieser tollen Geschenkbox von Trixie schaffen Sie das garantiert! In der weihnachtlich gestalteten Box befinden sich vier Geschenke zum Knabbern und Spielen, über die sich jeder Hund freuen wird. Inhalt der Geschenk-Box: 1 Spieltau, Baumwolle, 20 cm 1 Schneeball, Plüsch (Polyester), ø 10 cm 1 Packung Schoko-Drops, 75 g 2 Kaustangen, 12 cm, 12 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    39,00 kr

  • Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Trixie Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Udsolgt

    mit Hühnchen und Seelachs Fleischgehalt 57 %, Fischgehalt 14 % ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Beute Inhalt: 75 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    16,00 kr 213,33 kr/kg

  • Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Trixie Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Udsolgt

    mit Hühnchen ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Kunststoffeimer Inhalt: 500 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    31,00 kr 62,00 kr/kg

  • Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Udsolgt

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa. W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania. Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Różne kolory (wysyłamy losowo).  Średnica: 7 cm

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    31,00 kr

  • Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Udsolgt

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa.  W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania.  Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Dostępne w różnych kolorach. Wybór kolorów losowy.  Średnica: 11 cm

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    68,00 kr

  • Trixie Zabawka Świąteczna dla psa Dzwonek z linką beżowy 12/36cm [TX-92018]

    Trixie Trixie zabawka świąteczna dla psa dzwonek z linką - na przysmaki i przeciąganie

    Udsolgt

    WstępŚwiąteczny dzwonek z linką od Trixie to interaktywna zabawka dla psa, która łączy dwie rzeczy, które psy kochają najbardziej: zdobywanie smakołyków i wspólną zabawę z opiekunem. Gumowy „dzwonek” działa jak prosta zabawka na przysmaki (pupil musi się postarać, aby nagroda wypadła), a bawełniana linka ułatwia chwytanie, noszenie oraz zabawy w przeciąganie. To dobry wybór, gdy chcesz zająć psa w domu, odciążyć go od nudy w okresie zimowym i jednocześnie wzmocnić dobre nawyki poprzez nagradzanie.Zabawki edukacyjne i interaktywne świetnie sprawdzają się u psów, które szybko się ekscytują, mają dużo energii albo mają tendencję do „szukania zajęcia” (np. gryzienia przedmiotów domowych). Ten model jest prosty w użyciu: wkładasz przysmaki, dajesz psu, a on pracuje nosem i łapami, by je wydobyć.Specyfikacja produktu Marka: Trixie Typ: zabawka edukacyjna i interaktywna dla psów Model: świąteczny dzwonek z linką (zabawka na przysmaki) Kolor: beżowy Wymiary: 12/36 cm Materiał: guma + sznur bawełniany Zastosowanie: zabawa w zdobywanie przysmaków, aportowanie, przeciąganie Jak działa i dlaczego jest potrzebnyWewnątrz gumowego elementu możesz umieścić drobne przysmaki. Pies, aby je zdobyć, musi poruszać zabawką, toczyć ją, podrzucać lub manipulować pyskiem w taki sposób, by smakołyki stopniowo wypadały. To nie tylko „zajęcie na chwilę” – to kontrolowana forma pracy umysłowej, która pomaga: rozładować nadmiar energii bez konieczności długiego biegania (szczególnie przy złej pogodzie), zaspokoić naturalną potrzebę węszenia i „szukania jedzenia”, spowolnić tempo jedzenia u psów łapczywych (gdy podajesz część dziennej porcji jako nagrody), zmniejszyć nudę i ryzyko zachowań destrukcyjnych w domu. Bawełniana linka dodaje drugą warstwę aktywności: pozwala na krótkie, kontrolowane przeciąganie i łatwiejsze chwytanie zabawki. Dzięki temu możesz przeplatać zabawę samodzielną psa z zabawą wspólną, budując relację i ucząc psa zasad (np. oddawania przedmiotu na komendę).Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyProdukt jest przeznaczony dla psów. Najlepiej sprawdzi się w następujących przypadkach: Wielkość psa: małe i średnie psy oraz spokojniejsze duże psy (dobór zależy od siły gryzienia i stylu zabawy). Wiek: młodzież i dorosłe psy; u szczeniąt stosuj pod ścisłym nadzorem i na krótkie sesje, aby nie przeciążać zębów oraz nie dopuścić do rozgryzania linki. Styl życia: psy domowe, które potrzebują dodatkowej stymulacji w mieszkaniu; psy aktywne, którym chcesz dorzucić „pracę głową”; psy, które lubią zabawki na jedzenie. Temperament: psy ciekawskie, szybko nudzące się, lubiące węszenie i rozwiązywanie prostych „zadań” w zamian za nagrodę. Jeśli Twój pies jest bardzo silnym „niszczycielem” i intensywnie rozrywa zabawki, wybieraj krótkie sesje i zawsze kontroluj stan gumy oraz linki. To zabawka interaktywna, a nie gryzak do wielogodzinnego pozostawiania bez opieki.Jak stosować Wybierz przysmaki: najlepiej małe, suche i aromatyczne (takie, które łatwo wypadają i nie brudzą wnętrza). Umieść przysmaki w gumowym dzwonku w ilości dopasowanej do wielkości psa i trudności zadania. Podaj zabawkę psu i pozwól mu samodzielnie kombinować. Na początku możesz ułatwić zadanie: potrząsnąć zabawką i „pokazać”, że w środku coś jest. Ustal czas sesji: zwykle 5–15 minut wystarczy, aby pies się wyciszył i zmęczył umysłowo. Po zabawie sprawdź zabawkę: obejrzyj linkę i gumę pod kątem przetarć, pęknięć lub nadgryzień. Jeśli chcesz pracować treningowo: poproś psa o proste komendy (siad, zostań), a dopiero potem podaj zabawkę jako nagrodę. Zalety Interaktywna zabawka na przysmaki – angażuje umysł i nos psa. Połączenie gumy i bawełnianej linki – łatwe chwytanie, możliwość zabawy w aport i przeciąganie. Pomaga ograniczać nudę i zachowania destrukcyjne w domu. Wspiera wyciszenie psa poprzez „pracę” nad zdobyciem nagrody. Może wspomagać spowolnienie jedzenia u psów łapczywych (gdy stosujesz smakołyki lub część karmy jako nagrodę). Świąteczny motyw – fajny pomysł na sezonowy prezent. Wady Nie jest przeznaczona dla psów, które bardzo intensywnie niszczą zabawki – wymaga nadzoru i kontroli zużycia. Linka bawełniana może się strzępić przy częstym przeciąganiu lub gryzieniu. Przy źle dobranych przysmakach (zbyt duże/klejące) nagrody mogą wypadać trudniej lub brudzić wnętrze. Kolor jasny może szybciej się zabrudzić podczas intensywnego użytkowania. BezpieczeństwoZabawka powinna być używana pod nadzorem opiekuna, szczególnie u psów z tendencją do rozrywania materiałów. Nie pozwalaj, aby pies połykał fragmenty linki lub gumy. Jeśli zauważysz pęknięcia, ostre krawędzie, mocne przetarcia albo luźne elementy – zabawkę należy wymienić. Przeciąganie prowadź krótko i spokojnie: bez gwałtownych szarpnięć, zwłaszcza u młodych psów.Wskazówki: jak zwiększyć zainteresowanie psa Użyj bardziej aromatycznych przysmaków (np. mięsnych mini kostek) i na początku wypełnij zabawkę tylko częściowo. Na start potrząśnij zabawką, aby pies usłyszał i poczuł zapach nagrody. Zmieniając rodzaj smakołyków, utrzymasz wysoki poziom motywacji. Jeśli pies się frustruje, ułatw zadanie: użyj mniejszych przysmaków, które szybciej wypadną. Najczęstsze błędy Zostawianie zabawki psu na cały dzień bez nadzoru – może to przyspieszać niszczenie i zwiększać ryzyko połknięcia elementów. Dobór zbyt dużych smakołyków, które blokują się i zniechęcają psa. Przeciąganie z dużą siłą i „siłowanie się” z psem – zamiast zabawy może pojawić się nadmierne pobudzenie. Brak kontroli kalorii – przysmaki z zabawki też wliczają się do dziennej dawki. FAQCzy to jest gryzak?To przede wszystkim zabawka interaktywna na przysmaki. Pies może ją podgryzać, ale nie jest to produkt dla psów, które mają potrzebę intensywnego, długotrwałego gryzienia.Jak czyścić zabawkę?Po zabawie usuń resztki smakołyków. Gumową część można przetrzeć wilgotną ściereczką; linkę utrzymuj w czystości, unikając długiego moczenia, aby nie osłabiać włókien. Zawsze wysusz przed ponownym użyciem.Czy nada się dla psa dużej rasy?Może się sprawdzić u dużego psa o spokojnym stylu zabawy, ale u bardzo silnych psów lepiej postawić na rozwiązania stricte „heavy duty” i zawsze używać pod nadzorem.O marceTrixie to niemiecka marka akcesoriów dla zwierząt, znana z szerokiej oferty produktów do codziennej opieki, zabawy i treningu. Wyróżnia ją praktyczne podejście do potrzeb zwierząt oraz różnorodność rozwiązań – od klasycznych zabawek po produkty wspierające stymulację umysłową i budowanie relacji z opiekunem. Trixie stawia na funkcjonalność, powtarzalną jakość wykonania i projekty, które ułatwiają wprowadzenie aktywności do domowej rutyny psa.

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    58,00 kr

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Baconcreme 75g

    Udsolgt

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    19,00 kr 253,33 kr/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Geflügelcreme 75g

    Udsolgt

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    19,00 kr 253,33 kr/kg

Snacks - Fidello

Snacks til hunde – Ansvarlige snacks til hver dag

Hos Fidello finder du et bredt udvalg af velsmagende og ansvarlige hundesnacks. Uanset om du leder efter belønninger for træning, tyggelegetøj til langvarig tyggesjov eller en godbid til at forkæle din hund, har vi den perfekte snack til enhver hund. Vores snacks er lavet med naturlige ingredienser og tilbyder ikke kun lækker smag, men også sundhedsmæssige fordele.

Hvorfor vælge snacks hos Fidello?

Hos Fidello er kvalitet vores højeste prioritet. Vores godbidder er omhyggeligt udvalgt for at opfylde din hunds behov, uden unødvendige tilsætningsstoffer eller kunstige smagsstoffer. Uanset om du leder efter godbidder, der opfylder specifikke kostbehov, eller blot ønsker en velsmagende godbid, tilbyder vores sortiment noget til hunde i alle aldre, størrelser og racer.

Populære snackmuligheder til hunde

  • Træningsbelønninger : Små, sunde snacks som vores træningsgodbidder er ideelle til at holde din hund motiveret under træning.
  • Tyggegodbidder : Langtidsholdbare tyggegodbidder, der ikke kun giver tyggeglæde, men også hjælper med tandplejen. Se for eksempel vores knogler .
  • Hypoallergeniske snacks : Perfekt til hunde med følsomme maver eller fødevareallergier. Se også vores diætfoder for yderligere støtte.
  • Sunde godbidder : Snacks med ekstra næringsstoffer, såsom omega-fedtsyrer eller vitaminer, der bidrager til din hunds sundhed.

Forkæl din hund med sunde snacks

Godbidder er mere end bare en godbid – de spiller en vigtig rolle i din hunds træning og velbefindende. Hos Fidello tilbyder vi godbidder, der ikke kun er lækre, men som også bidrager til din hunds sundhed. Uanset om du vælger en daglig godbid eller en særlig belønning, kan du stole på vores omhyggeligt udvalgte udvalg af naturlige og nærende muligheder.

Mere til din hund hos Fidello

Udover snacks tilbyder Fidello alt, hvad din hund har brug for:

Leder du efter hundefoder af bedste kvalitet, der er skræddersyet til racer? Så tjek vores udvalg af racespecifikt hundefoder , som inkluderer tørfoder og vådfoder, der er specielt sammensat til en specifik hunderace .

Hvorfor bestille fra Fidello?

Hos Fidello gør vi det nemt og sjovt at forkæle din hund. Har du brug for store pakker med godbidder eller mad? Intet problem, vi leverer lige til din dør. Bestil inden kl. 17.30 på hverdage, og du modtager din ordre den næste dag, selv om lørdagen! Vi belønner dig også med gratis gaver på ordrer over €75. Tjek vores gaveside eller deltag i vores fotokonkurrence til ferien for en ekstra rabat. Fidello tilbyder bekvemmelighed, kvalitet og overraskelser – kun til dig og din hund!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Log ind

    Glemt din adgangskode?

    Har du ikke en konto endnu?
    Opret en gratis konto og få glæde af mange fordele.