2329 produkter

Find det, du søger AI
Denne funktion er stadig under udvikling. Ligesom mennesker laver vores digitale assistent nogle gange fejl. I tvivl? Vores kundeserviceteam hjælper dig gerne.
  • Få tilbage Trixie Soft Snack Mini Trainer Dots

    TRIXIE Trixie Soft Snack Mini Trainer Dots

    Torsdag leveret - 2 tilbage på lager

    Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots 500 gr Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots (500 g) er et supplement til kæledyrsfoder i form af bløde, små hundegodbidder med laks, hvilket gør dem til den perfekte træningsbelønning. Disse godbidder er lavet uden tilsat sukker og er glutenfri, hvilket gør dem til det perfekte træningshjælpemiddel. Deres lækre bløde tekstur gør dem uimodståelige! - Lækre, bløde belønningsgodbidder til hunde - Lille i størrelse, perfekt som belønning under træning - Med laks - Glutenfri og uden tilsat sukker Sammensætning: vegetabilske biprodukter, kød og animalske biprodukter, grøntsager, fisk og fiskebiprodukter (4% laks), mineraler, propylenglycol Analytiske bestanddele: råprotein 19%, råaske 8%, fedt 5%, råfiber 2%, fugt 17% Indhold: 500 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 2 tilbage på lager

    46,00 kr

  • Få tilbage Trixie Trainer Snack Mini Botjes

    TRIXIE Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Torsdag leveret - 2 tilbage på lager

    Trixie Trainer Snack Mini Bones 500 gram Trixie Trainer Snack Mini Bones 500 gram er et supplement til kæledyrsfoder i form af velsmagende belønningsgodbidder til hunde, bestående af fjerkræ, lam og oksekød, ideelle til træning og kurser. Disse velsmagende godbidder er formet som ben i forskellige farver og smagsvarianter, nemlig oksekød, lam og fjerkræ. De er ekstra små og bløde, hvilket gør dem ideelle til brug i kurser og træning. Godbidderne leveres i praktisk, genlukkelig plastemballage. - Belønningsgodbidder til hunden - Ekstra blød og lille, ideel til træning og kurser - Med oksekød, lam og fjerkræ - I genlukkelig emballage Sammensætning: kød og animalske biprodukter, korn, vegetabilske biprodukter Analytiske bestanddele: protein 31%, fedt 6%, råaske 3,5%, råfibre 2%, fugt 25% Indhold: 500 gram

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 2 tilbage på lager

    38,00 kr

  • Trixie Trainer Snack Mini Hartjes

    TRIXIE Trixie Trainer Snack Mini Hjerter

    Rigeligt på lager - Torsdag leveret

    Trixie Trainer Snack Mini Hjerter 200 gram Trixie Trainer Snack Mini Hearts (200 gram) er et supplement til kæledyr i form af velsmagende belønningsgodbidder til hunde med kylling, lam og laks, ideelle til træning og hold. De velsmagende godbidder er hjerteformede og fås i forskellige farver og smagsvarianter, nemlig kylling, lam og laks. De er ekstra små og bløde, hvilket gør dem ideelle til brug i hold og træning. Godbidderne leveres i praktisk, genlukkelig plastemballage. - Belønningsgodbidder til hunden - Ekstra blød og lille, ideel til træning og kurser - Med kylling, lam og laks - I genlukkelig emballage Sammensætning: korn, vegetabilske biprodukter, kød og animalske biprodukter, fisk og fiskebiprodukter, olie og fedtstoffer, vegetabilske proteinekstrakter, mineraler Analytiske bestanddele: råprotein 14%, fedt 5%, råaske 3%, råfibre 1%, fugt 16% Teknologiske tilsætningsstoffer: konserveringsmidler Sensoriske tilsætningsstoffer: farvestoffer Indhold: 200 gram

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Rigeligt på lager - Torsdag leveret

    23,00 kr

  • Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Trixie Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Udsolgt

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Die Soft Snack Lupinos mit Geflügel und wertvollem Pflanzenprotein (Lupinen) sind ein leckerer, glutenfreier Snack für zwischendurch und eignen sich ideal als kleine Belohnung. Die Lupinos sind ohne Zuckerzusatz und werden im praktischen wieder verschließbaren Kunststoffeimer geliefert. Inhalt: 500 g Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (50%, 15% vom Geflügel), Gemüse, Luzerne, Lupine (4%). Analytische Bestandteile: Protein 28% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 5%, Feuchtigkeit 25%. Technologische Zusatzstoffe: Konservierungsmittel.

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    46,00 kr 92,00 kr/kg

  • Trixie Soft Snack Voor Tabletten

    TRIXIE Trixie Blød Snack til Tabletter

    Udsolgt

    Trixie Soft Snack Til Tabletter 100 gram Denne Trixie Soft Snack til tabletter 100g hundesnack, et supplement til hundefoder, er den ideelle måde at give din hund medicin på. Denne snack har en lille åbning, hvor du kan gemme en tablet. Godbiddens blødhed gør det nemt at klemme åbningen, hvilket gør tabletten usynlig. Din hund får sin velsmagende godbid og har samtidig fået sin medicin. Soft Snacks er et supplement til kæledyrsfoder til hunde. - Blød snack til hunde fra Trixie - Nem medicinadministration gennem lille åbning - Supplerende dyrefoder Indhold: 100 gram Sammensætning: kød og animalske biprodukter, korn, tapiokastivelse, vegetabilske proteinekstrakter, vegetabilske biprodukter, trehalose, rosmarin Analytiske bestanddele: Protein 18%, Råaske 5%, Fedt 5%, Råfiber 0,5%, Vandindhold 18%

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    38,00 kr

  • Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Trixie Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Udsolgt

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Huhn. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Zusammensetzung: Getreide, Ksrtoffelstärke, Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (4% Huhn), pflanzliche Nebenerzeugnisse, Öle und Fette Inhalt: 500g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    39,00 kr 78,00 kr/kg

  • Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Trixie Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Udsolgt

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 14 cm  Średnica 10 cm  Kolor: losowy  

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    36,00 kr

  • Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Udsolgt

    Torebka na przysmaki  Materiał: poliester  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania torebki - karabińczyk  Łatwe czyszczenie  Wysokość 9 cm  Średnica 7 cm  Kolor: losowy  

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    27,00 kr

  • Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Udsolgt

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 10 cm  Średnica 8 cm  Kolor: losowy  

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    32,00 kr

  • Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Udsolgt

    Ergänzungsfuttermittel für HundeLeckere, extra kleine und weiche Belohnungssnacks, ideal bei Ausbildung und Training. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Mit Rind, Lamm und Geflügel. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse, Getreide, Fisch und Fischnebenerzeugnisse.Inhaltsstoffe: Protein 31,0% Fettgehalt 6,0% Rohasche 3,5% Rohfaser 2,0% Feuchtigkeit 25,0%.Farb- und Konservierungsstoffe.Inhalt: 500g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    39,00 kr 78,00 kr/kg

  • Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Udsolgt

    kleine und weiche Leckerlis mit Huhn, Lamm und Lachs ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 200 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    19,00 kr 95,00 kr/kg

  • Trixie Tubenschutz

    Trixie Trixie Tubenschutz

    Udsolgt

    als Abdeckung für TRIXIE-Tubensnacks verhindert das Zerbeißen der Tube und schützt die Hand des Tierhalters erleichtert die Handhabung durch praktischen Steckverschluss Maße: ø 5 × 6,5 cm

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    31,00 kr

Snacks - Fidello

Snacks til hunde – Ansvarlige snacks til hver dag

Hos Fidello finder du et bredt udvalg af velsmagende og ansvarlige hundesnacks. Uanset om du leder efter belønninger for træning, tyggelegetøj til langvarig tyggesjov eller en godbid til at forkæle din hund, har vi den perfekte snack til enhver hund. Vores snacks er lavet med naturlige ingredienser og tilbyder ikke kun lækker smag, men også sundhedsmæssige fordele.

Hvorfor vælge snacks hos Fidello?

Hos Fidello er kvalitet vores højeste prioritet. Vores godbidder er omhyggeligt udvalgt for at opfylde din hunds behov, uden unødvendige tilsætningsstoffer eller kunstige smagsstoffer. Uanset om du leder efter godbidder, der opfylder specifikke kostbehov, eller blot ønsker en velsmagende godbid, tilbyder vores sortiment noget til hunde i alle aldre, størrelser og racer.

Populære snackmuligheder til hunde

  • Træningsbelønninger : Små, sunde snacks som vores træningsgodbidder er ideelle til at holde din hund motiveret under træning.
  • Tyggegodbidder : Langtidsholdbare tyggegodbidder, der ikke kun giver tyggeglæde, men også hjælper med tandplejen. Se for eksempel vores knogler .
  • Hypoallergeniske snacks : Perfekt til hunde med følsomme maver eller fødevareallergier. Se også vores diætfoder for yderligere støtte.
  • Sunde godbidder : Snacks med ekstra næringsstoffer, såsom omega-fedtsyrer eller vitaminer, der bidrager til din hunds sundhed.

Forkæl din hund med sunde snacks

Godbidder er mere end bare en godbid – de spiller en vigtig rolle i din hunds træning og velbefindende. Hos Fidello tilbyder vi godbidder, der ikke kun er lækre, men som også bidrager til din hunds sundhed. Uanset om du vælger en daglig godbid eller en særlig belønning, kan du stole på vores omhyggeligt udvalgte udvalg af naturlige og nærende muligheder.

Mere til din hund hos Fidello

Udover snacks tilbyder Fidello alt, hvad din hund har brug for:

Leder du efter hundefoder af bedste kvalitet, der er skræddersyet til racer? Så tjek vores udvalg af racespecifikt hundefoder , som inkluderer tørfoder og vådfoder, der er specielt sammensat til en specifik hunderace .

Hvorfor bestille fra Fidello?

Hos Fidello gør vi det nemt og sjovt at forkæle din hund. Har du brug for store pakker med godbidder eller mad? Intet problem, vi leverer lige til din dør. Bestil inden kl. 17.30 på hverdage, og du modtager din ordre den næste dag, selv om lørdagen! Vi belønner dig også med gratis gaver på ordrer over €75. Tjek vores gaveside eller deltag i vores fotokonkurrence til ferien for en ekstra rabat. Fidello tilbyder bekvemmelighed, kvalitet og overraskelser – kun til dig og din hund!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Log ind

    Glemt din adgangskode?

    Har du ikke en konto endnu?
    Opret en gratis konto og få glæde af mange fordele.