2329 produkter

Find det, du søger AI
Denne funktion er stadig under udvikling. Ligesom mennesker laver vores digitale assistent nogle gange fejl. I tvivl? Vores kundeserviceteam hjælper dig gerne.
  • Få tilbage Trixie Premio Lamb Chicken Bagel

    TRIXIE Trixie Premio Lam Kylling Bagel

    Torsdag leveret - 3 tilbage på lager

    Trixie Premio Lam Kylling Bagels 17 gr 300 stk Trixie Premio Lam og Kylling Bagels (17 g, 300 stk.) er lækre hundesnacks i form af små bagels fyldt med lam og kylling, der indeholder 56 % kød og uden tilsat sukker. Din hund vil straks elske disse velsmagende Trixie bagels! Disse velsmagende snacks er lavet med lam og kylling og indeholder hele 56 % kød, hvilket gør dem rige på protein. De er lavet uden tilsat sukker og er en sund belønning for din hund. Et supplement til kæledyrsfoder til hunde. - 'Bagel' til hunde, lavet af 56% kød - Fra lam og kylling - Med 56% kød, masser af proteiner - Ingen tilsatte sukkerarter Vægt: 17 gram Leveres i pakker med 300 stk. Sammensætning: Lam 28%, kylling 28%, hvedemel, rismel, glycerin, olie og fedtstoffer (rent vegetabilsk), sesam Analytiske bestanddele: Protein 23%, fedtindhold 5,5%, råaske 4,5%, råfibre 2%, fugtindhold 18%

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 3 tilbage på lager

    1.472,00 kr

  • Trixie Premio Lampasta

    TRIXIE Trixie Premio Lampasta

    Torsdag leveret - 15 tilbage på lager

    Trixie Premio Lampepasta 110 gram Trixie Premio Lammepaste på 110 gram er et supplement til hundefoder i en velsmagende tube med lammesmag, en praktisk belønning til din hund! Denne pasta kan gives direkte fra tuben og giver en kraftig belønning. Den gør det også nemmere at administrere medicin. Denne velsmagende pasta er glutenfri og lavet uden tilsat sukker. Det er en ideel træningsbelønning, og din hund vil elske den! - Lækker belønningspasta til hunde - Baseret på lam - Glutenfri og uden tilsat sukker Sammensætning: kød og animalske biprodukter (40% lam, 25% fjerkræ), kartoffelmel, majsmel, mælkeprotein, grøntsager (urter) Analytiske bestanddele: fedt 24,7%, råprotein 9,8%, råaske 1,3%, råfiber 0,2%, fugt 60,1% Indhold: 110 gram

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 15 tilbage på lager

    38,00 kr

  • Trixie Premio Leverworstpate Tube

    TRIXIE Trixie Premio Liverwurstpate Tube

    Rigeligt på lager - Torsdag leveret

    Trixie Premio Leverpølse 110 g Trixie Premio Leverpølse 110 gram er et tilskudsfoder til hunde. En praktisk tube med velsmagende leverpølsepaté, perfekt til træning og medicinering. Forkæl din hund med et slik leverpølsepaté! Brug denne paté, når du træner din hund eller giver den medicin: det gør det meget nemmere! Denne paté er specielt formuleret til hunde, lav på salt og urter og glutenfri. Lavet uden tilsat sukker! - Leverpølse i patéform til hunde - I tube, nem at give - Ideel som belønning under træning - Gør det nemmere at administrere medicin - Glutenfri og uden tilsat sukker Sammensætning: kød og animalske biprodukter (fra svinekød: 57% svinekød, heraf 28% svinelever), kødbouillon, rapsolie, gelatine, grøntsager (krydderier, krydderurter), ærtefibre Analytiske bestanddele: fedt 27%, råprotein 16,3%, råaske 1,4%, råfiber 0,8%, fugt 52,8% Indhold: 110 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Rigeligt på lager - Torsdag leveret

    31,00 kr

  • Få tilbage Trixie Premio Lolly Met Kabeljauw

    TRIXIE Trixie Premio Lolly med Torsk

    Torsdag leveret - 2 tilbage på lager

    Trixie Premio Lolly med torsk 9 cm 60 stk Trixie Premio Lolly med torsk 9 cm 60 stk. er en lækker supplerende hundesnack til hunde, lavet af okseskind med torsk. Denne lækre snack er en sand godbid for din hund. Det er en slikkepind af torsk med en råhudspind. Når din hund har nydt toppen, kan den med glæde tygge på råhudspindene, hvilket også hjælper med tandplejen. - Lækker hundesnack fra Trixie i form af en slikkepind - Okseskindspind med torske-slikkepinde - At tygge på råhud hjælper med tandpleje Indhold: 60 stykker à 9 cm Sammensætning: Torsk (76%), tyggeskal, glycerin, hvedemel, majsstivelse, mineraler Analytiske bestanddele: Fedtindhold 5%, fugtindhold 18%, protein 40%, råaske 4%, råfibre 1%

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 2 tilbage på lager

    198,00 kr

  • Trixie Premio Marbled Lamb Softies

    TRIXIE Trixie Premio Marmoreret Lam Softies

    Rigeligt på lager - Torsdag leveret

    Trixie Premio Marbled Lam Softies 100 g Trixie Premio Marbled Lamb Softies 100g er et tilskudsfoder til hunde. Det er velsmagende, glutenfri snacks lavet med lam og fisk, med et indhold af fisk og kød på ikke mindre end 80%. En sund snack til din hund, glutenfri! Disse velsmagende godbidder er lavet med lam blandet med fisk, hvilket giver dem deres unikke marmorerede udseende. Snacken har den perfekte størrelse til at give som godbid eller belønning. Denne snack er glutenfri og består af 72% kød og 8% fisk. - Lækker hundesnack lavet af okseskind, lam og fisk - Lækker sej snack, der forhindrer kedsomhed - Hjælper med at pleje tænderne - Glutenfri Sammensætning: lam (72%), hvid fisk (8%), majsstivelse, tyggeskal, vegetabilske biprodukter, sorbitol, mineraler. Analytiske bestanddele: protein 22%, råaske 4%, fedt 4%, råfiber 1%, fugt 18% Råd: Opbevares køligt og tørt Indhold: 100 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Rigeligt på lager - Torsdag leveret

    23,00 kr

  • Trixie Premio Horse Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Hestestriber

    Udsolgt

    Trixie Premio Hestestriber 11 cm 100 gr Trixie Premio Horse Stripes 11 cm 100 g er et tilskudsfoder til hunde. Det er velsmagende snacks lavet med 86% hestekød. Striberne er glutenfri, hvilket gør dem til den perfekte, sunde snack til din hund. Deres kompakte størrelse gør dem også ideelle som belønning under træning og gåture. - Hundesnacks med 86% hesteprotein - Glutenfri - Ideel som belønning Sammensætning: hestekød (86%), majsstivelse, sorbitol, vegetabilske biprodukter, vegetabilske proteinekstrakter, mineraler Analytiske bestanddele: protein 40%, råaske 5%, fedt 5%, råfiber 0,2%, fugt 20% Råd: Opbevares køligt og tørt Størrelse: 11 cm Indhold: 100 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    46,00 kr

  • Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Udsolgt

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Lachscreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Fischgehalt der Paste beträgt mindestens 35% (Lachs) und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung: Lachsbrühe, Lachsfleisch (35%), Rapsöl, Milcheiweißpulver, Hühnereiweißpulver.Inhaltsstoffe: Rohfett 15,6% Rohprotein 8,4%, Rohasche 1,3%, Rohfaser 1,0% Feuchtigkeit 70,9%.Inhalt: 110 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    27,00 kr 245,45 kr/kg

  • Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Udsolgt

    mit Lamm Fleischgehalt 77 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    8,00 kr 133,33 kr/kg

  • Trixie Premio Lamb Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Lammestriber

    Udsolgt

    Trixie Premio Lammestriber 100 gr 10 stk Trixie Premio Lammestrimler 100g (10 stk.) er lækre hundesnacks med ekstra lam, hele 90% kød og uden tilsat sukker eller gluten. Din hund vil straks elske disse velsmagende Trixie-snacks! Disse velsmagende strimler er lavet med ekstra lam og indeholder hele 90% kød, hvilket gør dem rige på protein. De er lavet uden tilsat sukker eller gluten og er en sund godbid for din hund, og deres unikke smag vil hurtigt gøre dem til en favorit! - Kødsnacks til hunde - Med lam, mindst 90% kød - Rig på proteiner - Ingen tilsatte sukkerarter - Glutenfri Tilskudsfoder til hunde (snack) Sammensætning: lammekød (90%), majsstivelse, sojaprotein, glycerin, mineraler / ingen tilsat sukker / glutenfri / Opbevares tørt og køligt. Analytiske bestanddele: Protein 40%, Fedtindhold 6,0%, Råaske 4,2%, Råfiber 0,5%, Vandindhold 25,0%. Indhold: 100 g Leveres pr. 10 stk.

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    23,00 kr

  • Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Trixie Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Udsolgt

    hoher Belohnungseffekt erleichtert das Verabreichen von Medikamenten glutenfrei und ohne Zuckerzusatz Inhalt: 110 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    27,00 kr 245,45 kr/kg

  • Trixie Premio Leverworst

    TRIXIE Trixie Premio Leverpølse

    Udsolgt

    Trixie Premio Leverpølse XXL 300 g Trixie Premio Leverpølse XXL i 300 gram er et tilskudsfoder til hunde, en ekstra stor tube velsmagende leverpølsepaté, perfekt til træning og når du giver medicin! Forkæl din hund med et slik leverpølsepaté! Brug denne paté, når du træner din hund, eller når du giver medicin: det gør det meget nemmere! Denne paté er specielt formuleret til hunde med et lavt salt- og urteindhold og glutenfri. Lavet uden tilsat sukker! - Leverpølse i patéform til hunde - I tube, nem at give - Ideel som belønning under træning - Gør det nemmere at administrere medicin - Glutenfri og uden tilsat sukker Sammensætning: kød og animalske biprodukter (fra svinekød: 57% svinekød, heraf 28% svinelever), kødbouillon, rapsolie, gelatine, grøntsager (krydderier, krydderurter), ærtefibre Analytiske bestanddele: fedt 27%, råprotein 16,3%, råaske 1,4%, råfiber 0,8%, fugt 52,8% Indhold: 300 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    53,00 kr

  • Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Trixie Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Udsolgt

    Fleischgehalt 56 %, Fischgehalt 23 % mit Ente und Kabeljau glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 80 g Maße: 11 cm Zusammensetzung: Entenfleisch (56 %), Kabeljau (23 %), Rinderhaut, Glycerin, Maisstärke, Mineralstoffe | glutenfreie Rezeptur | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 5.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 36.0% Rohasche 4.0% Rohfaser 1.0%

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    19,00 kr 237,50 kr/kg

Snacks - Fidello

Snacks til hunde – Ansvarlige snacks til hver dag

Hos Fidello finder du et bredt udvalg af velsmagende og ansvarlige hundesnacks. Uanset om du leder efter belønninger for træning, tyggelegetøj til langvarig tyggesjov eller en godbid til at forkæle din hund, har vi den perfekte snack til enhver hund. Vores snacks er lavet med naturlige ingredienser og tilbyder ikke kun lækker smag, men også sundhedsmæssige fordele.

Hvorfor vælge snacks hos Fidello?

Hos Fidello er kvalitet vores højeste prioritet. Vores godbidder er omhyggeligt udvalgt for at opfylde din hunds behov, uden unødvendige tilsætningsstoffer eller kunstige smagsstoffer. Uanset om du leder efter godbidder, der opfylder specifikke kostbehov, eller blot ønsker en velsmagende godbid, tilbyder vores sortiment noget til hunde i alle aldre, størrelser og racer.

Populære snackmuligheder til hunde

  • Træningsbelønninger : Små, sunde snacks som vores træningsgodbidder er ideelle til at holde din hund motiveret under træning.
  • Tyggegodbidder : Langtidsholdbare tyggegodbidder, der ikke kun giver tyggeglæde, men også hjælper med tandplejen. Se for eksempel vores knogler .
  • Hypoallergeniske snacks : Perfekt til hunde med følsomme maver eller fødevareallergier. Se også vores diætfoder for yderligere støtte.
  • Sunde godbidder : Snacks med ekstra næringsstoffer, såsom omega-fedtsyrer eller vitaminer, der bidrager til din hunds sundhed.

Forkæl din hund med sunde snacks

Godbidder er mere end bare en godbid – de spiller en vigtig rolle i din hunds træning og velbefindende. Hos Fidello tilbyder vi godbidder, der ikke kun er lækre, men som også bidrager til din hunds sundhed. Uanset om du vælger en daglig godbid eller en særlig belønning, kan du stole på vores omhyggeligt udvalgte udvalg af naturlige og nærende muligheder.

Mere til din hund hos Fidello

Udover snacks tilbyder Fidello alt, hvad din hund har brug for:

Leder du efter hundefoder af bedste kvalitet, der er skræddersyet til racer? Så tjek vores udvalg af racespecifikt hundefoder , som inkluderer tørfoder og vådfoder, der er specielt sammensat til en specifik hunderace .

Hvorfor bestille fra Fidello?

Hos Fidello gør vi det nemt og sjovt at forkæle din hund. Har du brug for store pakker med godbidder eller mad? Intet problem, vi leverer lige til din dør. Bestil inden kl. 17.30 på hverdage, og du modtager din ordre den næste dag, selv om lørdagen! Vi belønner dig også med gratis gaver på ordrer over €75. Tjek vores gaveside eller deltag i vores fotokonkurrence til ferien for en ekstra rabat. Fidello tilbyder bekvemmelighed, kvalitet og overraskelser – kun til dig og din hund!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Log ind

    Glemt din adgangskode?

    Har du ikke en konto endnu?
    Opret en gratis konto og få glæde af mange fordele.