2329 produkter

Find det, du søger AI
Denne funktion er stadig under udvikling. Ligesom mennesker laver vores digitale assistent nogle gange fejl. I tvivl? Vores kundeserviceteam hjælper dig gerne.
  • Trixie Premio Chickies

    TRIXIE Trixie Premio Kyllinger

    Torsdag leveret - 9 tilbage på lager

    snackben i en kyllingebrystjakke kødindhold 61%

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 9 tilbage på lager

    23,00 kr - 999,00 kr

  • Trixie Premio Duck Softies

    TRIXIE Trixie Premio Duck Softies

    Torsdag leveret - 16 tilbage på lager

    Trixie Premio And Softies 100 g Trixie Premio Duck Softies (100 gram) er et tilskudsfoder til hunde. De er lækre belønningssnacks lavet med and og rige på protein. Disse lækre snacks indeholder hele 65% kød! Den ideelle, sunde snack til din hund, og deres kompakte størrelse gør dem ideelle som træningsbelønning. Disse velsmagende snacks er lavet uden tilsat sukker eller gluten. - Lækker belønning til hunden - Med and - Lille størrelse, perfekt til træning - Lavet af 65% kød - Ingen tilsat sukker eller gluten Sammensætning : andebryst (64%), kartoffelstivelse, glycerin, vegetabilske proteinekstrakter, mineraler Analytiske bestanddele: protein 31%, fedt 9%, råaske 3,5%, råfibre 1%, fugt 23%

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 16 tilbage på lager

    23,00 kr

  • Trixie Premio Fish Chicken Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Fisk Kyllingestriber

    Torsdag leveret - 11 tilbage på lager

    Trixie Premio Fisk Kyllingestrimler 75 g Trixie Premio Fish Chicken Stripes 75g er kompakte kylling- og sej-snacks til hunde, lavet med 65% kød og 18% fisk, glutenfri og uden tilsat sukker. En lækker godbid eller snack til din hund! Disse møre strimler af lækker kylling og sej er lavet med hele 65% kød og 18% fisk og er rige på protein. Denne velsmagende snack er glutenfri og sukkerfri, hvilket gør den til en sund godbid. - Lækre snacks af kylling og sej i små strimler - Kødindhold 65%, fiskeindhold 18%, rig på proteiner - Fri for gluten og tilsat sukker - Ideel som belønning eller snack Tilskudsfoder til hunde (snack) Sammensætning: kyllingekød (65%), sej (18%), glycerin, sojaprotein, kartoffelstivelse, mineraler / ingen tilsat sukker / glutenfri / Opbevares tørt og køligt. Analytiske bestanddele: Protein 29,0 %, Fedtindhold 3,5 %, Råaske 3,0 %, Råfiber 1,0 %, Vandindhold 34,0 %. Sensoriske tilsætningsstoffer: Farvestof. Indhold: 75 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 11 tilbage på lager

    23,00 kr

  • Trixie Premio Gevogeltepasta

    TRIXIE Trixie Premio Fjerkræpasta

    Rigeligt på lager - Torsdag leveret

    Trixie Premio Fjerkræpasta 110 gram Trixie Premio Poultry Paste på 110 gram er et tilskudsfoder i en velsmagende tube med kyllingesmag, en praktisk belønning til hunde! Denne pasta kan gives direkte fra tuben, hvilket resulterer i en kraftfuld belønning: at slikke er en fryd for hunde. Det gør også medicineringen nemmere. Denne velsmagende pasta er glutenfri og lavet uden tilsat sukker. Det er en ideel træningsbelønning, og din hund vil elske den! - Lækker belønningspasta til hunde - Baseret på fjerkræ - Glutenfri og uden tilsat sukker Sammensætning: kød og animalske biprodukter (fjerkræ, 56%), fjerkræfond, kartoffelstivelse, mælkeprotein, grøntsager (krydderier) Analytiske bestanddele: fedt 25,2%, råprotein 8%, råaske 0,9%, råfiber 0,2%, fugt 59,7% Indhold: 110 gram

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Rigeligt på lager - Torsdag leveret

    31,00 kr - 53,00 kr

  • Trixie Premio Goose Filets

    TRIXIE Trixie Premio Gåsefileter

    Torsdag leveret - 14 tilbage på lager

    Trixie Premio Gåsefileter 65 gr 12 stk Trixie Premio Gåsefileter (65 g pr. 12 hundesnacks) er lækre gåsefiletstrimler, der indeholder 70 % kød og er fri for gluten og tilsat sukker. En lækker godbid eller snack til din hund! Disse møre gåsestrimler er lavet af 70 % kød og er rige på protein. Denne velsmagende snack er glutenfri og sukkerfri, hvilket gør den til en sund godbid. - Lækre strimler med gåsekød til hunde - Kødindhold 70%, rig på proteiner - Fri for gluten og tilsat sukker - Ideel som belønning eller snack Tilskudsfoder til hunde (snack) Sammensætning: gåsekød (70%), vegetabilske proteinekstrakter, kartoffelstivelse, glycerin, sorbitol / ingen tilsat sukker / glutenfri / Opbevares tørt og køligt. Analytiske bestanddele: Protein 35,0 %, Fedtindhold 4,0 %, Råaske 3,5 %, Råfiber 2,0 %, Vandindhold 18,0 %. Indhold: 65 g Leveres i pakker med 12 stk.

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Torsdag leveret - 14 tilbage på lager

    23,00 kr

  • Trixie PREMIO Corn Dogs

    Trixie Trixie PREMIO Corn Dogs

    Udsolgt

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Ente und Rinderhaut. Fleischgehalt 56 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 4 Stück / 100 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    22,00 kr 220,00 kr/kg

  • Trixie Premio Crispy Duck

    Trixie Trixie Premio Crispy Duck

    Udsolgt

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Crispy Ducks sind knusprige Entenstreifen mit einer Mitte aus Rinderhaut. Fleischgehalt 88%, reich an Proteinen und ohne Zuckerzusatz. Durch die wieder verschließbare Verpackung bleiben die Snacks besonders lange frisch Inhalt: 100 g Zusammensetzung: Ente (88%), Rinderhaut (10%), Glycerin, Salz. Analytische Bestandteile: Protein 50% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 3%, Feuchtigkeit 18%.

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    19,00 kr 190,00 kr/kg

  • Trixie Premio Duckies

    Trixie Trixie Premio Duckies

    Udsolgt

    Snackknochen ummantelt mit Entenfleisch Fleischgehalt 70 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt: 100g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    18,00 kr 180,00 kr/kg

  • Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Udsolgt

    mit Kabeljau Fischgehalt 79 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    8,00 kr 133,33 kr/kg

  • Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Trixie Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Udsolgt

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Kaninchenfleisch und Kabeljau. Fleischgehalt 68 %, Fischgehalt 15 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 100 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    19,00 kr 190,00 kr/kg

  • Trixie Premio Freeze Dried Kippenborst

    TRIXIE Trixie Premio Frysetørret Kyllingebryst

    Udsolgt

    Trixie Frysetørret Kyllingebryst 50 g Trixie Frysetørret Kyllingebryst 50g er et velsmagende supplement til hundefoder. En naturlig hundesnack lavet med 99% frysetørret kyllingebryst, rig på smag og protein. Dette lækre andebryst fra Trixie er en sund, velsmagende og proteinrig godbid til din hund! Disse velsmagende andebryststykker er frysetørrede, hvilket bevarer den fulde smag og alle de værdifulde ingredienser. Snacken er lavet med 99% kyllingebryst og er derfor meget rig på protein, hvilket understøtter et godt helbred og muskelopbygning. En sund og ansvarlig snack til din hund! Dens lille størrelse gør den også ideel som belønning under træning. - Lækker snack til hunde lavet af kyllingebryst - Frysetørret, smag og ingredienser bevares - Lavet af 99% kyllingebryst, meget rig på protein Trixie frysetørret kyllingebryst er et tilskudsfoder til hunde. Sammensætning: kyllingebryst, frysetørret (99%), tapiokastivelse. Analytiske bestanddele: protein 75%, råaske 5%, fedt 4%, råfibre 1%, fugt 5%. Råd: Opbevares tørt og køligt. Indhold: 50 gram.

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    38,00 kr

  • Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Udsolgt

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Geflügelcreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Geflügelgehalt der Paste beträgt mindestens 50% und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung:Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (alle vom Geflügel, 51%), Mais- und Kartoffelstärke, Milcheiweiß, Gemüse (Gewürze) Inhalt: 110 g

    5% ekstra rabat Fidello Family

    Udsolgt

    27,00 kr 245,45 kr/kg

Snacks - Fidello

Snacks til hunde – Ansvarlige snacks til hver dag

Hos Fidello finder du et bredt udvalg af velsmagende og ansvarlige hundesnacks. Uanset om du leder efter belønninger for træning, tyggelegetøj til langvarig tyggesjov eller en godbid til at forkæle din hund, har vi den perfekte snack til enhver hund. Vores snacks er lavet med naturlige ingredienser og tilbyder ikke kun lækker smag, men også sundhedsmæssige fordele.

Hvorfor vælge snacks hos Fidello?

Hos Fidello er kvalitet vores højeste prioritet. Vores godbidder er omhyggeligt udvalgt for at opfylde din hunds behov, uden unødvendige tilsætningsstoffer eller kunstige smagsstoffer. Uanset om du leder efter godbidder, der opfylder specifikke kostbehov, eller blot ønsker en velsmagende godbid, tilbyder vores sortiment noget til hunde i alle aldre, størrelser og racer.

Populære snackmuligheder til hunde

  • Træningsbelønninger : Små, sunde snacks som vores træningsgodbidder er ideelle til at holde din hund motiveret under træning.
  • Tyggegodbidder : Langtidsholdbare tyggegodbidder, der ikke kun giver tyggeglæde, men også hjælper med tandplejen. Se for eksempel vores knogler .
  • Hypoallergeniske snacks : Perfekt til hunde med følsomme maver eller fødevareallergier. Se også vores diætfoder for yderligere støtte.
  • Sunde godbidder : Snacks med ekstra næringsstoffer, såsom omega-fedtsyrer eller vitaminer, der bidrager til din hunds sundhed.

Forkæl din hund med sunde snacks

Godbidder er mere end bare en godbid – de spiller en vigtig rolle i din hunds træning og velbefindende. Hos Fidello tilbyder vi godbidder, der ikke kun er lækre, men som også bidrager til din hunds sundhed. Uanset om du vælger en daglig godbid eller en særlig belønning, kan du stole på vores omhyggeligt udvalgte udvalg af naturlige og nærende muligheder.

Mere til din hund hos Fidello

Udover snacks tilbyder Fidello alt, hvad din hund har brug for:

Leder du efter hundefoder af bedste kvalitet, der er skræddersyet til racer? Så tjek vores udvalg af racespecifikt hundefoder , som inkluderer tørfoder og vådfoder, der er specielt sammensat til en specifik hunderace .

Hvorfor bestille fra Fidello?

Hos Fidello gør vi det nemt og sjovt at forkæle din hund. Har du brug for store pakker med godbidder eller mad? Intet problem, vi leverer lige til din dør. Bestil inden kl. 17.30 på hverdage, og du modtager din ordre den næste dag, selv om lørdagen! Vi belønner dig også med gratis gaver på ordrer over €75. Tjek vores gaveside eller deltag i vores fotokonkurrence til ferien for en ekstra rabat. Fidello tilbyder bekvemmelighed, kvalitet og overraskelser – kun til dig og din hund!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Log ind

    Glemt din adgangskode?

    Har du ikke en konto endnu?
    Opret en gratis konto og få glæde af mange fordele.